MGW1R54812
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGW1R54812
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V
Ngā Rauemi: MGW1R54812.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGW1R54812
Tau Wae MGW1R54812 Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 9087 pcs Pepa Raraunga MGW1R54812.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 76V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.67" L x 0.33" W x 0.47" H (17.0mm x 8.5mm x 12.0mm) Raupapa MGW
Packaging - Paa / Case 5-SIP Module
Ētahi Ingoa 1776-1025 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 65mA, 65mA 36V - 76V Input
Nama - Whakaputa (Max) 65mA, 65mA Nga tono ITE (Commercial)