LGA75A-24
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGA75A-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LGA75A-24.pdf2.LGA75A-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGA75A-24
Tau Wae LGA75A-24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2764 pcs Pepa Raraunga 1.LGA75A-24.pdf2.LGA75A-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 132 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.91" L x 1.97" W x 1.36" H (150.1mm x 50.0mm x 34.5mm)
Raupapa LG Ētahi Ingoa 1776-2471
LGA75A-24-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 132 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.2A Whakaaetanga CE, cURus, TUV