LGA50A-48
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGA50A-48
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: 1.LGA50A-48.pdf2.LGA50A-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGA50A-48
Tau Wae LGA50A-48 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3223 pcs Pepa Raraunga 1.LGA50A-48.pdf2.LGA50A-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 132 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Raupapa LG Ētahi Ingoa 1776-3233
LGA50A-48-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.3A 85 ~ 132 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LGA50A-5-CJ1Y
LGA50A-5-CJ1Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 2224 pcs
Tikiake: LGA50A-5-CJ1Y.pdf
RFQ
LGA50A-5-G
LGA50A-5-G
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 2945 pcs
Tikiake: LGA50A-5-G.pdf
RFQ
LGA50A-48-J1Y
LGA50A-48-J1Y
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V