LGA50A-12
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGA50A-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.LGA50A-12.pdf2.LGA50A-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGA50A-12
Tau Wae LGA50A-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2821 pcs Pepa Raraunga 1.LGA50A-12.pdf2.LGA50A-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 132 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.20" L x 1.97" W x 1.12" H (132.1mm x 50.0mm x 28.4mm)
Raupapa LG Ētahi Ingoa 1776-2464
LGA50A-12-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 132 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LGA50A-12-J1
LGA50A-12-J1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 2413 pcs
Tikiake: LGA50A-12-J1.pdf
RFQ
LGA240A-24-SNT
LGA240A-24-SNT
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 752 pcs
Tikiake: LGA240A-24-SNT.pdf
RFQ
LGA240A-24-Y
LGA240A-24-Y
I roto i te taonga: 943 pcs
Tikiake: LGA240A-24-Y.pdf
LGA50A-12-S
LGA50A-12-S
I roto i te taonga: 2576 pcs
Tikiake: LGA50A-12-S.pdf
LGA50A-12-J1Y
LGA50A-12-J1Y
Tikiake: LGA50A-12-J1Y.pdf
LGA50A-12-CJ1
LGA50A-12-CJ1
Tikiake: LGA50A-12-CJ1.pdf
LGA240A-24-TY
LGA240A-24-TY
I roto i te taonga: 931 pcs
Tikiake: LGA240A-24-TY.pdf
LGA240A-24-SNY
LGA240A-24-SNY
Tikiake: LGA240A-24-SNY.pdf
LGA50A-12-G
LGA50A-12-G
Tikiake: LGA50A-12-G.pdf
LGA240A-24-SNTY
LGA240A-24-SNTY
I roto i te taonga: 666 pcs
Tikiake: LGA240A-24-SNTY.pdf
LGA240A-24-T
LGA240A-24-T
I roto i te taonga: 975 pcs
Tikiake: LGA240A-24-T.pdf
LGA50A-12-C
LGA50A-12-C
Tikiake: LGA50A-12-C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel