LGA240A-24
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGA240A-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LGA240A-24.pdf2.LGA240A-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGA240A-24
Tau Wae LGA240A-24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1052 pcs Pepa Raraunga 1.LGA240A-24.pdf2.LGA240A-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 132 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 7.09" L x 3.31" W x 1.91" H (180.1mm x 84.1mm x 48.5mm)
Raupapa LG Ētahi Ingoa 1776-2462
LGA240A-24-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 86.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LGA150A-5-SNY
LGA150A-5-SNY
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 1390 pcs
Tikiake: LGA150A-5-SNY.pdf
RFQ
LGA240A-24-G
LGA240A-24-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 850 pcs
Tikiake: LGA240A-24-G.pdf
RFQ
LGA240A-24-C
LGA240A-24-C
I roto i te taonga: 714 pcs
Tikiake: LGA240A-24-C.pdf
LGA20C-01SADJJ
LGA20C-01SADJJ
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.59-5.1V 100W
I roto i te taonga: 4172 pcs
Tikiake: LGA20C-01SADJJ.pdf
LGA240A-24-H
LGA240A-24-H
I roto i te taonga: 949 pcs
Tikiake: LGA240A-24-H.pdf
LGA20C-EVAL-KIT
LGA20C-EVAL-KIT
Whakaahuatanga: LGA20C EVAL KIT
I roto i te taonga: 893 pcs
Tikiake: LGA20C-EVAL-KIT.pdf
LGA240A-24-HJ1Y
LGA240A-24-HJ1Y
I roto i te taonga: 874 pcs
Tikiake: LGA240A-24-HJ1Y.pdf
LGA150A-5-SNJ1Y
LGA150A-5-SNJ1Y
Tikiake: LGA150A-5-SNJ1Y.pdf
LGA240A-24-GJ1
LGA240A-24-GJ1
I roto i te taonga: 812 pcs
Tikiake: LGA240A-24-GJ1.pdf
LGA150A-5-Y
LGA150A-5-Y
Tikiake: LGA150A-5-Y.pdf
LGA240A-24-HJ1
LGA240A-24-HJ1
I roto i te taonga: 857 pcs
Tikiake: LGA240A-24-HJ1.pdf
LGA150A-5-SY
LGA150A-5-SY
Tikiake: LGA150A-5-SY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel