LGA150A-15
CoselCosel
LGA150A-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGA150A-15
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.LGA150A-15.pdf2.LGA150A-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGA150A-15
Tau Wae LGA150A-15 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1482 pcs Pepa Raraunga 1.LGA150A-15.pdf2.LGA150A-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 132 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.54" H (160.0mm x 74.9mm x 39.1mm)
Raupapa LG Ētahi Ingoa 1776-3217
LGA150A-15-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 85.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 132 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Whakaaetanga CE, cURus, TUV