LGA150A-12
CoselCosel
LGA150A-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGA150A-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.LGA150A-12.pdf2.LGA150A-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGA150A-12
Tau Wae LGA150A-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1589 pcs Pepa Raraunga 1.LGA150A-12.pdf2.LGA150A-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 132 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.54" H (160.0mm x 74.9mm x 39.1mm)
Raupapa LG Ētahi Ingoa 1776-2459
LGA150A-12-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 84.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 132 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LGA10C-00SADJJ
LGA10C-00SADJJ
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.59-5.1V 50W
I roto i te taonga: 6352 pcs
Tikiake: LGA10C-00SADJJ.pdf
RFQ
LGA150A-12-J1
LGA150A-12-J1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1092 pcs
Tikiake: LGA150A-12-J1.pdf
RFQ
LGA150A-12-G
LGA150A-12-G
Kaihanga: Cosel
Tikiake: LGA150A-12-G.pdf
LGA100A-5-SY
LGA100A-5-SY
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
Tikiake: LGA100A-5-SY.pdf
LGA150A-12-CY
LGA150A-12-CY
I roto i te taonga: 988 pcs
Tikiake: LGA150A-12-CY.pdf
LGA100A-5-SNJ1Y
LGA100A-5-SNJ1Y
Tikiake: LGA100A-5-SNJ1Y.pdf
LGA100A-5-Y
LGA100A-5-Y
Tikiake: LGA100A-5-Y.pdf
LGA150A-12-GJ1
LGA150A-12-GJ1
Tikiake: LGA150A-12-GJ1.pdf
LGA150A-12-C
LGA150A-12-C
Tikiake: LGA150A-12-C.pdf
LGA150A-12-J1Y
LGA150A-12-J1Y