LGA100A-48
CoselCosel
LGA100A-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGA100A-48
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: 1.LGA100A-48.pdf2.LGA100A-48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGA100A-48
Tau Wae LGA100A-48 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1938 pcs Pepa Raraunga 1.LGA100A-48.pdf2.LGA100A-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 132 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.40" H (154.9mm x 62.0mm x 35.6mm)
Raupapa LG Ētahi Ingoa 1776-2458
LGA100A-48-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 85.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 132 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.1A Whakaaetanga CE, cURus, TUV