LGA100A-24
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGA100A-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LGA100A-24.pdf2.LGA100A-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGA100A-24
Tau Wae LGA100A-24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2002 pcs Pepa Raraunga 1.LGA100A-24.pdf2.LGA100A-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 132 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.40" H (154.9mm x 62.0mm x 35.6mm)
Raupapa LG Ētahi Ingoa 1776-2457
LGA100A-24-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 85.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 132 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LGA100A-12-Y
LGA100A-12-Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1972 pcs
Tikiake: LGA100A-12-Y.pdf
RFQ
LGA100A-24-CJ1Y
LGA100A-24-CJ1Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 1382 pcs
Tikiake: LGA100A-24-CJ1Y.pdf
RFQ
LGA100A-12-SNJ1
LGA100A-12-SNJ1
Tikiake: LGA100A-12-SNJ1.pdf
LGA100A-12-SNJ1Y
LGA100A-12-SNJ1Y
Tikiake: LGA100A-12-SNJ1Y.pdf
LGA100A-24-GJ1
LGA100A-24-GJ1
Tikiake: LGA100A-24-GJ1.pdf
LGA100A-12-SNC
LGA100A-12-SNC
Tikiake: LGA100A-12-SNC.pdf
LGA100A-24-C
LGA100A-24-C
Tikiake: LGA100A-24-C.pdf
LGA100A-24-HGJ1
LGA100A-24-HGJ1
Tikiake: LGA100A-24-HGJ1.pdf
LGA100A-24-G
LGA100A-24-G
Tikiake: LGA100A-24-G.pdf
LGA100A-24-H
LGA100A-24-H
Tikiake: LGA100A-24-H.pdf
LGA100A-12-SNY
LGA100A-12-SNY