LGA100A-12
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGA100A-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.LGA100A-12.pdf2.LGA100A-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGA100A-12
Tau Wae LGA100A-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2044 pcs Pepa Raraunga 1.LGA100A-12.pdf2.LGA100A-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 2kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 132 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.40" H (154.9mm x 62.0mm x 35.6mm)
Raupapa LG Ētahi Ingoa 1776-2454
LGA100A-12-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 132 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LGA06C-EVAL-KIT
LGA06C-EVAL-KIT
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: LGA06C EVAL KIT
I roto i te taonga: 906 pcs
Tikiake: LGA06C-EVAL-KIT.pdf
RFQ
LGA100A-12-J1
LGA100A-12-J1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1578 pcs
Tikiake: LGA100A-12-J1.pdf
RFQ
LGA100A-12-GJ1
LGA100A-12-GJ1
Kaihanga: Cosel