LFP150F-24-Y
CoselCosel
LFP150F-24-Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFP150F-24-Y
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: LFP150F-24-Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFP150F-24-Y
Tau Wae LFP150F-24-Y Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1168 pcs Pepa Raraunga LFP150F-24-Y.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Raupapa LFP Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 1776-1333 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV