LFA75F-48-SN
CoselCosel
LFA75F-48-SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA75F-48-SN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 75W
Ngā Rauemi: 1.LFA75F-48-SN.pdf2.LFA75F-48-SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA75F-48-SN
Tau Wae LFA75F-48-SN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1605 pcs Pepa Raraunga 1.LFA75F-48-SN.pdf2.LFA75F-48-SN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Raupapa LFA Mana (Watts) 75W
Ētahi Ingoa 1776-1330 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 84.5% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.6A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LFA75F-48-SNJ1Y
LFA75F-48-SNJ1Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V