LFA75F-36-C
CoselCosel
LFA75F-36-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA75F-36-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V
Ngā Rauemi: 1.LFA75F-36-C.pdf2.LFA75F-36-C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA75F-36-C
Tau Wae LFA75F-36-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1511 pcs Pepa Raraunga 1.LFA75F-36-C.pdf2.LFA75F-36-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.91" L x 1.97" W x 1.32" H (150.1mm x 50.0mm x 33.5mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 84.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.1A
Ngā Hua e hāngai ana
LFA75F-36-CJ1
LFA75F-36-CJ1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V
I roto i te taonga: 1364 pcs
Tikiake: LFA75F-36-CJ1.pdf
RFQ
LFA75F-24-SN
LFA75F-24-SN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 75W
I roto i te taonga: 1712 pcs
Tikiake: LFA75F-24-SN.pdf
RFQ
LFA75F-36-S
LFA75F-36-S
Tikiake: LFA75F-36-S.pdf
LFA75F-36
LFA75F-36