LFA50F-24-C
CoselCosel
LFA50F-24-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA50F-24-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LFA50F-24-C.pdf2.LFA50F-24-C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA50F-24-C
Tau Wae LFA50F-24-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1350 pcs Pepa Raraunga 1.LFA50F-24-C.pdf2.LFA50F-24-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.1A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LFA50F-24
LFA50F-24
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 50W