LFA50F-15
CoselCosel
LFA50F-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA50F-15
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.LFA50F-15.pdf2.LFA50F-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA50F-15
Tau Wae LFA50F-15 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2252 pcs Pepa Raraunga 1.LFA50F-15.pdf2.LFA50F-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Raupapa LF Ētahi Ingoa 1776-2430
LFA50F-15-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 81.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 3.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA50F-12-SN
LFA50F-12-SN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 50W
I roto i te taonga: 1990 pcs
Tikiake: LFA50F-12-SN.pdf
RFQ
LFA50F-12-SNCJ1
LFA50F-12-SNCJ1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1518 pcs
Tikiake: LFA50F-12-SNCJ1.pdf
RFQ
LFA50F-15-GJ1
LFA50F-15-GJ1
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
Tikiake: LFA50F-15-GJ1.pdf
LFA50F-15-G
LFA50F-15-G
Tikiake: LFA50F-15-G.pdf
LFA50F-15-C
LFA50F-15-C
Tikiake: LFA50F-15-C.pdf
LFA50F-15-J1
LFA50F-15-J1