LFA30F-24-C
CoselCosel
LFA30F-24-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA30F-24-C
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LFA30F-24-C.pdf2.LFA30F-24-C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA30F-24-C
Tau Wae LFA30F-24-C Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2153 pcs Pepa Raraunga 1.LFA30F-24-C.pdf2.LFA30F-24-C.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.13" L x 1.97" W x 1.04" H (104.9mm x 50.0mm x 26.4mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA30F-15-Y
LFA30F-15-Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 2741 pcs
Tikiake: LFA30F-15-Y.pdf
RFQ
LFA30F-15-SNJ1Y
LFA30F-15-SNJ1Y
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1982 pcs
Tikiake: LFA30F-15-SNJ1Y.pdf
RFQ
LFA30F-24-CJ1
LFA30F-24-CJ1
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
Tikiake: LFA30F-24-CJ1.pdf
LFA30F-15-SNJ1
LFA30F-15-SNJ1
Tikiake: LFA30F-15-SNJ1.pdf
LFA30F-24
LFA30F-24
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 30W