LFA300F-30-HTY
CoselCosel
LFA300F-30-HTY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA300F-30-HTY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 30V
Ngā Rauemi: LFA300F-30-HTY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 566 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 566 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA300F-30-HTY
Tau Wae LFA300F-30-HTY Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 30V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 566 pcs Pepa Raraunga LFA300F-30-HTY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 30V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 10A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A