LFA300F-12-TY
CoselCosel
LFA300F-12-TY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA300F-12-TY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: LFA300F-12-TY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 602 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA300F-12-TY
Tau Wae LFA300F-12-TY Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 602 pcs Pepa Raraunga LFA300F-12-TY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Raupapa LFA Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 1776-1312 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 17A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 17A Whakaaetanga CE, cURus, TUV