LFA240F-36
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA240F-36
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V
Ngā Rauemi: 1.LFA240F-36.pdf2.LFA240F-36.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 685 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA240F-36
Tau Wae LFA240F-36 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 685 pcs Pepa Raraunga 1.LFA240F-36.pdf2.LFA240F-36.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.7A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA240F-36-C
LFA240F-36-C
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V
I roto i te taonga: 707 pcs
Tikiake: LFA240F-36-C.pdf
RFQ
LFA240F-24-Y
LFA240F-24-Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 904 pcs
Tikiake: LFA240F-24-Y.pdf
RFQ
LFA240F-36-CJ1
LFA240F-36-CJ1
I roto i te taonga: 594 pcs
Tikiake: LFA240F-36-CJ1.pdf
LFA240F-24-T
LFA240F-24-T
I roto i te taonga: 685 pcs
Tikiake: LFA240F-24-T.pdf
LFA240F-36-CR
LFA240F-36-CR
I roto i te taonga: 729 pcs
Tikiake: LFA240F-36-CR.pdf
LFA240F-24-SR2
LFA240F-24-SR2
I roto i te taonga: 630 pcs
Tikiake: LFA240F-24-SR2.pdf
LFA240F-36-CT
LFA240F-36-CT
I roto i te taonga: 596 pcs
Tikiake: LFA240F-36-CT.pdf
LFA240F-24-ST
LFA240F-24-ST
I roto i te taonga: 644 pcs
Tikiake: LFA240F-24-ST.pdf
LFA240F-36-CG
LFA240F-36-CG
I roto i te taonga: 602 pcs
Tikiake: LFA240F-36-CG.pdf
LFA240F-24-TY
LFA240F-24-TY
I roto i te taonga: 877 pcs
Tikiake: LFA240F-24-TY.pdf
LFA240F-24-SY
LFA240F-24-SY
I roto i te taonga: 764 pcs
Tikiake: LFA240F-24-SY.pdf
LFA240F-36-CR2
LFA240F-36-CR2
I roto i te taonga: 697 pcs
Tikiake: LFA240F-36-CR2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel