LFA240F-24
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA240F-24
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LFA240F-24.pdf2.LFA240F-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 836 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 836 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA240F-24
Tau Wae LFA240F-24 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 836 pcs Pepa Raraunga 1.LFA240F-24.pdf2.LFA240F-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Raupapa LF Ētahi Ingoa 1776-2413
LFA240F-24-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 87.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA15F-5-SNY
LFA15F-5-SNY
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 3684 pcs
Tikiake: LFA15F-5-SNY.pdf
RFQ
LFA240F-24-C
LFA240F-24-C
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 709 pcs
Tikiake: LFA240F-24-C.pdf
RFQ
LFA240F-24-CJ1
LFA240F-24-CJ1
I roto i te taonga: 772 pcs
Tikiake: LFA240F-24-CJ1.pdf
LFA15F-5-SN
LFA15F-5-SN
I roto i te taonga: 3972 pcs
Tikiake: LFA15F-5-SN.pdf
LFA15F-5-Y
LFA15F-5-Y
Tikiake: LFA15F-5-Y.pdf
LFA240F-24-CR
LFA240F-24-CR
I roto i te taonga: 577 pcs
Tikiake: LFA240F-24-CR.pdf
LFA240F-24-CG
LFA240F-24-CG
I roto i te taonga: 757 pcs
Tikiake: LFA240F-24-CG.pdf
LFA15F-5-SNCJ1
LFA15F-5-SNCJ1
Tikiake: LFA15F-5-SNCJ1.pdf
LFA15F-5-SNJ1Y
LFA15F-5-SNJ1Y
Tikiake: LFA15F-5-SNJ1Y.pdf
LFA240F-24-CT
LFA240F-24-CT
I roto i te taonga: 580 pcs
Tikiake: LFA240F-24-CT.pdf
LFA240F-24-CR2
LFA240F-24-CR2
I roto i te taonga: 760 pcs
Tikiake: LFA240F-24-CR2.pdf
LFA15F-5-SNJ1
LFA15F-5-SNJ1
Tikiake: LFA15F-5-SNJ1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel