LFA15F-15
CoselCosel
LFA15F-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA15F-15
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.LFA15F-15.pdf2.LFA15F-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA15F-15
Tau Wae LFA15F-15 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4638 pcs Pepa Raraunga 1.LFA15F-15.pdf2.LFA15F-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.44" L x 1.97" W x 0.87" H (87.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Raupapa LF Ētahi Ingoa 1776-2406
LFA15F-15-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LFA15F-15-G
LFA15F-15-G
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 3405 pcs
Tikiake: LFA15F-15-G.pdf
RFQ
LFA15F-15-J1
LFA15F-15-J1
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 3900 pcs
Tikiake: LFA15F-15-J1.pdf
RFQ
LFA15F-15-CJ1
LFA15F-15-CJ1