LFA15F-12
CoselCosel
LFA15F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA15F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 15W
Ngā Rauemi: LFA15F-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA15F-12
Tau Wae LFA15F-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4132 pcs Pepa Raraunga LFA15F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Raupapa LFA Mana (Watts) 15W
Ētahi Ingoa 1776-1308 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 78.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LFA15F-12-GJ1
LFA15F-12-GJ1
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 4049 pcs
Tikiake: LFA15F-12-GJ1.pdf
RFQ
LFA15F-12-J1
LFA15F-12-J1
Kaihanga: Cosel