LFA150F-48
Hua Hua
Tau Wae: LFA150F-48
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: 1.LFA150F-48.pdf2.LFA150F-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA150F-48
Tau Wae LFA150F-48 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1315 pcs Pepa Raraunga 1.LFA150F-48.pdf2.LFA150F-48.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Raupapa LF Ētahi Ingoa 1776-2400
LFA150F-48-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.2A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA150F-3R3-SRY
LFA150F-3R3-SRY
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V
I roto i te taonga: 1110 pcs
Tikiake: LFA150F-3R3-SRY.pdf
RFQ
LFA150F-3R3-Y
LFA150F-3R3-Y
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1418 pcs
Tikiake: LFA150F-3R3-Y.pdf
RFQ
LFA150F-48-CGJ1
LFA150F-48-CGJ1
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
Tikiake: LFA150F-48-CGJ1.pdf
LFA150F-3R3-SR2Y
LFA150F-3R3-SR2Y
Tikiake: LFA150F-3R3-SR2Y.pdf
LFA150F-48-CGR
LFA150F-48-CGR
I roto i te taonga: 888 pcs
Tikiake: LFA150F-48-CGR.pdf
LFA150F-48-CGY
LFA150F-48-CGY
Tikiake: LFA150F-48-CGY.pdf
LFA150F-3R3-SNRY
LFA150F-3R3-SNRY
I roto i te taonga: 843 pcs
Tikiake: LFA150F-3R3-SNRY.pdf
LFA150F-3R3-SNY
LFA150F-3R3-SNY
Tikiake: LFA150F-3R3-SNY.pdf
LFA150F-48-CGR2
LFA150F-48-CGR2
I roto i te taonga: 866 pcs
Tikiake: LFA150F-48-CGR2.pdf
LFA150F-3R3-SY
LFA150F-3R3-SY
Tikiake: LFA150F-3R3-SY.pdf
LFA150F-48-C
LFA150F-48-C
Tikiake: LFA150F-48-C.pdf
LFA150F-48-CG
LFA150F-48-CG
Tikiake: LFA150F-48-CG.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel