LFA150F-48-SCR2
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA150F-48-SCR2
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: 1.LFA150F-48-SCR2.pdf2.LFA150F-48-SCR2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA150F-48-SCR2
Tau Wae LFA150F-48-SCR2 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1002 pcs Pepa Raraunga 1.LFA150F-48-SCR2.pdf2.LFA150F-48-SCR2.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.2A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LFA150F-48-RY
LFA150F-48-RY
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
I roto i te taonga: 1108 pcs
Tikiake: LFA150F-48-RY.pdf
RFQ
LFA150F-48-SGY
LFA150F-48-SGY
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1081 pcs
Tikiake: LFA150F-48-SGY.pdf
RFQ
LFA150F-48-S
LFA150F-48-S
I roto i te taonga: 904 pcs
Tikiake: LFA150F-48-S.pdf
LFA150F-48-SCR
LFA150F-48-SCR