LFA150F-36
Hua Hua
Tau Wae: LFA150F-36
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V
Ngā Rauemi: 1.LFA150F-36.pdf2.LFA150F-36.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA150F-36
Tau Wae LFA150F-36 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1277 pcs Pepa Raraunga 1.LFA150F-36.pdf2.LFA150F-36.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.2A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA150F-24-SR
LFA150F-24-SR
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 875 pcs
Tikiake: LFA150F-24-SR.pdf
RFQ
LFA150F-24-SR2
LFA150F-24-SR2
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1133 pcs
Tikiake: LFA150F-24-SR2.pdf
RFQ
LFA150F-36-C
LFA150F-36-C
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V
I roto i te taonga: 923 pcs
Tikiake: LFA150F-36-C.pdf
LFA150F-36-CGR
LFA150F-36-CGR
I roto i te taonga: 832 pcs
Tikiake: LFA150F-36-CGR.pdf
LFA150F-24-Y
LFA150F-24-Y
I roto i te taonga: 1284 pcs
Tikiake: LFA150F-24-Y.pdf
LFA150F-36-CG
LFA150F-36-CG
Tikiake: LFA150F-36-CG.pdf
LFA150F-24-SR2Y
LFA150F-24-SR2Y
Tikiake: LFA150F-24-SR2Y.pdf
LFA150F-36-CGR2
LFA150F-36-CGR2
I roto i te taonga: 847 pcs
Tikiake: LFA150F-36-CGR2.pdf
LFA150F-24-SRY
LFA150F-24-SRY
I roto i te taonga: 922 pcs
Tikiake: LFA150F-24-SRY.pdf
LFA150F-36-CGJ1
LFA150F-36-CGJ1
I roto i te taonga: 985 pcs
Tikiake: LFA150F-36-CGJ1.pdf
LFA150F-24-SY
LFA150F-24-SY
Tikiake: LFA150F-24-SY.pdf
LFA150F-36-CGY
LFA150F-36-CGY
Tikiake: LFA150F-36-CGY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel