LFA150F-36-SC
Hua Hua
Tau Wae: LFA150F-36-SC
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V
Ngā Rauemi: 1.LFA150F-36-SC.pdf2.LFA150F-36-SC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 795 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA150F-36-SC
Tau Wae LFA150F-36-SC Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 795 pcs Pepa Raraunga 1.LFA150F-36-SC.pdf2.LFA150F-36-SC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.2A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA150F-36-S
LFA150F-36-S
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 36V
I roto i te taonga: 949 pcs
Tikiake: LFA150F-36-S.pdf
RFQ
LFA150F-36-SCJ1
LFA150F-36-SCJ1
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 995 pcs
Tikiake: LFA150F-36-SCJ1.pdf
RFQ
LFA150F-36-SCY
LFA150F-36-SCY
I roto i te taonga: 1019 pcs
Tikiake: LFA150F-36-SCY.pdf
LFA150F-36-SCR
LFA150F-36-SCR
I roto i te taonga: 915 pcs
Tikiake: LFA150F-36-SCR.pdf
LFA150F-36-R2
LFA150F-36-R2
I roto i te taonga: 1076 pcs
Tikiake: LFA150F-36-R2.pdf
LFA150F-36-SCG
LFA150F-36-SCG
I roto i te taonga: 868 pcs
Tikiake: LFA150F-36-SCG.pdf
LFA150F-36-SG
LFA150F-36-SG
Tikiake: LFA150F-36-SG.pdf
LFA150F-36-SCR2
LFA150F-36-SCR2