LFA150F-24-SC
Hua Hua
Tau Wae: LFA150F-24-SC
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LFA150F-24-SC.pdf2.LFA150F-24-SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA150F-24-SC
Tau Wae LFA150F-24-SC Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1006 pcs Pepa Raraunga 1.LFA150F-24-SC.pdf2.LFA150F-24-SC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA150F-24-S
LFA150F-24-S
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 1157 pcs
Tikiake: LFA150F-24-S.pdf
RFQ
LFA150F-24-R2Y
LFA150F-24-R2Y
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1167 pcs
Tikiake: LFA150F-24-R2Y.pdf
RFQ
LFA150F-24-SCR2
LFA150F-24-SCR2
I roto i te taonga: 853 pcs
Tikiake: LFA150F-24-SCR2.pdf
LFA150F-24-SCJ1
LFA150F-24-SCJ1
Tikiake: LFA150F-24-SCJ1.pdf
LFA150F-24-J1Y
LFA150F-24-J1Y
Tikiake: LFA150F-24-J1Y.pdf
LFA150F-24-SCR
LFA150F-24-SCR