LFA150F-12
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA150F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: 1.LFA150F-12.pdf2.LFA150F-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA150F-12
Tau Wae LFA150F-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1323 pcs Pepa Raraunga 1.LFA150F-12.pdf2.LFA150F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Raupapa LFA Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 1776-1306 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA10F-5-SNJ1Y
LFA10F-5-SNJ1Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V
I roto i te taonga: 3686 pcs
Tikiake: LFA10F-5-SNJ1Y.pdf
RFQ
LFA150F-12-C
LFA150F-12-C
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1046 pcs
Tikiake: LFA150F-12-C.pdf
RFQ
LFA150F-12-CGR
LFA150F-12-CGR
Tikiake: LFA150F-12-CGR.pdf
LFA150F-12-CGJ1
LFA150F-12-CGJ1
Tikiake: LFA150F-12-CGJ1.pdf
LFA10F-5-SNCJ1
LFA10F-5-SNCJ1
Tikiake: LFA10F-5-SNCJ1.pdf
LFA150F-12-CGJ1Y
LFA150F-12-CGJ1Y
I roto i te taonga: 848 pcs
Tikiake: LFA150F-12-CGJ1Y.pdf
LFA150F-12-CG
LFA150F-12-CG
I roto i te taonga: 979 pcs
Tikiake: LFA150F-12-CG.pdf
LFA10F-5-SNCJ1Y
LFA10F-5-SNCJ1Y
Tikiake: LFA10F-5-SNCJ1Y.pdf
LFA150F-12-CGR2
LFA150F-12-CGR2