LFA10F-15
CoselCosel
LFA10F-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA10F-15
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.LFA10F-15.pdf2.LFA10F-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA10F-15
Tau Wae LFA10F-15 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4644 pcs Pepa Raraunga 1.LFA10F-15.pdf2.LFA10F-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 2.89" L x 1.97" W x 0.87" H (73.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Raupapa LF Ētahi Ingoa 1776-2387
LFA10F-15-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 700mA 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
LFA10F-15-GJ1Y
LFA10F-15-GJ1Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V
I roto i te taonga: 3229 pcs
Tikiake: LFA10F-15-GJ1Y.pdf
RFQ
LFA10F-15-C
LFA10F-15-C
Kaihanga: Cosel