LFA100F-24-HC
CoselCosel
LFA100F-24-HC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA100F-24-HC
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: 1.LFA100F-24-HC.pdf2.LFA100F-24-HC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA100F-24-HC
Tau Wae LFA100F-24-HC Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1188 pcs Pepa Raraunga 1.LFA100F-24-HC.pdf2.LFA100F-24-HC.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA100F-24-GY
LFA100F-24-GY
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 1390 pcs
Tikiake: LFA100F-24-GY.pdf
RFQ
LFA100F-24-GRY
LFA100F-24-GRY
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1165 pcs
Tikiake: LFA100F-24-GRY.pdf
RFQ
LFA100F-24-HCR2
LFA100F-24-HCR2
I roto i te taonga: 918 pcs
Tikiake: LFA100F-24-HCR2.pdf
LFA100F-24-HCR
LFA100F-24-HCR
Tikiake: LFA100F-24-HCR.pdf
LFA100F-24-GR2Y
LFA100F-24-GR2Y
Tikiake: LFA100F-24-GR2Y.pdf
LFA100F-24-HG
LFA100F-24-HG
Tikiake: LFA100F-24-HG.pdf
LFA100F-24-HCY
LFA100F-24-HCY
Tikiake: LFA100F-24-HCY.pdf
LFA100F-24-GR2
LFA100F-24-GR2
Tikiake: LFA100F-24-GR2.pdf
LFA100F-24-H
LFA100F-24-H
Tikiake: LFA100F-24-H.pdf
LFA100F-24-GR
LFA100F-24-GR
Tikiake: LFA100F-24-GR.pdf
LFA100F-24-HCG
LFA100F-24-HCG
I roto i te taonga: 940 pcs
Tikiake: LFA100F-24-HCG.pdf
LFA100F-24-HCJ1
LFA100F-24-HCJ1
Tikiake: LFA100F-24-HCJ1.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel