LFA100F-15-SCY
CoselCosel
LFA100F-15-SCY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA100F-15-SCY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V
Ngā Rauemi: 1.LFA100F-15-SCY.pdf2.LFA100F-15-SCY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA100F-15-SCY
Tau Wae LFA100F-15-SCY Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1073 pcs Pepa Raraunga 1.LFA100F-15-SCY.pdf2.LFA100F-15-SCY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Raupapa LF Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 85.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.7A