LFA100F-12
CoselCosel
LFA100F-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LFA100F-12
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 1.LFA100F-12.pdf2.LFA100F-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LFA100F-12
Tau Wae LFA100F-12 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1473 pcs Pepa Raraunga 1.LFA100F-12.pdf2.LFA100F-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Raupapa LF Ētahi Ingoa 1776-2375
LFA100F-12-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 84.5% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LFA100F-12-CGR2
LFA100F-12-CGR2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V
I roto i te taonga: 1189 pcs
Tikiake: LFA100F-12-CGR2.pdf
RFQ
LFA100F-12-CGY
LFA100F-12-CGY
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1017 pcs
Tikiake: LFA100F-12-CGY.pdf
RFQ
LFA100F-12-CJ1
LFA100F-12-CJ1
Tikiake: LFA100F-12-CJ1.pdf
LFA100F-12-CGR
LFA100F-12-CGR
I roto i te taonga: 964 pcs
Tikiake: LFA100F-12-CGR.pdf
LFA100F-12-CJ1Y
LFA100F-12-CJ1Y
Tikiake: LFA100F-12-CJ1Y.pdf
LFA100F-12-CR
LFA100F-12-CR
I roto i te taonga: 934 pcs
Tikiake: LFA100F-12-CR.pdf
LFA100F-12-CR2
LFA100F-12-CR2
I roto i te taonga: 989 pcs
Tikiake: LFA100F-12-CR2.pdf
LFA100F-12-CG
LFA100F-12-CG
Tikiake: LFA100F-12-CG.pdf
LFA100F-12-C
LFA100F-12-C
Tikiake: LFA100F-12-C.pdf
LFA100F-12-CGJ1
LFA100F-12-CGJ1
I roto i te taonga: 974 pcs
Tikiake: LFA100F-12-CGJ1.pdf
LFA100F-12-CJ1R
LFA100F-12-CJ1R
Tikiake: LFA100F-12-CJ1R.pdf
LFA100F-12-CJ1R2
LFA100F-12-CJ1R2
Tikiake: LFA100F-12-CJ1R2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel