LEP240F-48-SNGT
CoselCosel
LEP240F-48-SNGT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEP240F-48-SNGT
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: LEP240F-48-SNGT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 482 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEP240F-48-SNGT
Tau Wae LEP240F-48-SNGT Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 482 pcs Pepa Raraunga LEP240F-48-SNGT.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Raupapa LEP Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEP240F-48-SNR
LEP240F-48-SNR
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
I roto i te taonga: 524 pcs
Tikiake: LEP240F-48-SNR.pdf
RFQ
LEP240F-48-ST
LEP240F-48-ST
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 587 pcs
Tikiake: LEP240F-48-ST.pdf
RFQ
LEP240F-48-SNG
LEP240F-48-SNG
I roto i te taonga: 617 pcs
Tikiake: LEP240F-48-SNG.pdf
LEP240F-48-SNU
LEP240F-48-SNU
I roto i te taonga: 616 pcs
Tikiake: LEP240F-48-SNU.pdf
LEP240F-48-SG
LEP240F-48-SG
I roto i te taonga: 589 pcs
Tikiake: LEP240F-48-SG.pdf
LEP240F-48-SN
LEP240F-48-SN
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 240W
I roto i te taonga: 619 pcs
Tikiake: LEP240F-48-SN.pdf
LEP240F-48-S
LEP240F-48-S