LEP240F-24-Z33
CoselCosel
LEP240F-24-Z33 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEP240F-24-Z33
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: LEP240F-24-Z33.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 490 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEP240F-24-Z33
Tau Wae LEP240F-24-Z33 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 490 pcs Pepa Raraunga LEP240F-24-Z33.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Raupapa LEP Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A