LEP240F-24-SNG
CoselCosel
LEP240F-24-SNG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEP240F-24-SNG
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: LEP240F-24-SNG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 519 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 519 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEP240F-24-SNG
Tau Wae LEP240F-24-SNG Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 519 pcs Pepa Raraunga LEP240F-24-SNG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Raupapa LEP Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEP240F-24-SNC
LEP240F-24-SNC
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V
I roto i te taonga: 485 pcs
Tikiake: LEP240F-24-SNC.pdf
RFQ
LEP240F-24-SNRZ32
LEP240F-24-SNRZ32
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 505 pcs
Tikiake: LEP240F-24-SNRZ32.pdf
RFQ
LEP240F-24-SN
LEP240F-24-SN
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 240W