LEP100F-48-TU
CoselCosel
LEP100F-48-TU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEP100F-48-TU
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V
Ngā Rauemi: LEP100F-48-TU.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 927 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEP100F-48-TU
Tau Wae LEP100F-48-TU Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 927 pcs Pepa Raraunga LEP100F-48-TU.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Raupapa LEP Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.1A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEP100F-48-SNU
LEP100F-48-SNU
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V
I roto i te taonga: 714 pcs
Tikiake: LEP100F-48-SNU.pdf
RFQ
LEP100F-48-Z41
LEP100F-48-Z41
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 691 pcs
Tikiake: LEP100F-48-Z41.pdf
RFQ
LEP100F-48-T
LEP100F-48-T