LEP100F-24-SNU
CoselCosel
LEP100F-24-SNU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEP100F-24-SNU
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V
Ngā Rauemi: LEP100F-24-SNU.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 841 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEP100F-24-SNU
Tau Wae LEP100F-24-SNU Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 841 pcs Pepa Raraunga LEP100F-24-SNU.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Raupapa LEP Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.2A