LEB225F-0524
CoselCosel
LEB225F-0524 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEB225F-0524
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
Ngā Rauemi: 1.LEB225F-0524.pdf2.LEB225F-0524.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 520 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEB225F-0524
Tau Wae LEB225F-0524 Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 520 pcs Pepa Raraunga 1.LEB225F-0524.pdf2.LEB225F-0524.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Raupapa LEB Mana (Watts) 225W
Ētahi Ingoa 1776-1285 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 9A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A, 9A Whakaaetanga CE, cURus, TUV