LEB150F-0524-SN
CoselCosel
LEB150F-0524-SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEB150F-0524-SN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 24V 150W
Ngā Rauemi: 1.LEB150F-0524-SN.pdf2.LEB150F-0524-SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 697 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEB150F-0524-SN
Tau Wae LEB150F-0524-SN Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 697 pcs Pepa Raraunga 1.LEB150F-0524-SN.pdf2.LEB150F-0524-SN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Enclosed
Raupapa LEB Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 1776-1284 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 6A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A, 6A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEB150F-0524-RU
LEB150F-0524-RU
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V
I roto i te taonga: 592 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-RU.pdf
RFQ
LEB150F-0524-S
LEB150F-0524-S
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 639 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-S.pdf
RFQ
LEB150F-0524-G
LEB150F-0524-G
I roto i te taonga: 660 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-G.pdf
LEB150F-0524-SNTY
LEB150F-0524-SNTY
I roto i te taonga: 549 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-SNTY.pdf
LEB150F-0524-SNC
LEB150F-0524-SNC
I roto i te taonga: 684 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-SNC.pdf
LEB150F-0524-SNR
LEB150F-0524-SNR
I roto i te taonga: 681 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-SNR.pdf
LEB150F-0524-R
LEB150F-0524-R
I roto i te taonga: 708 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-R.pdf
LEB150F-0524-C
LEB150F-0524-C
I roto i te taonga: 697 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-C.pdf
LEB150F-0524-SNT
LEB150F-0524-SNT
I roto i te taonga: 576 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-SNT.pdf
LEB150F-0524-RY
LEB150F-0524-RY
I roto i te taonga: 610 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-RY.pdf
LEB150F-0524-SNGT
LEB150F-0524-SNGT
I roto i te taonga: 671 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-SNGT.pdf
LEB150F-0524-SNRT
LEB150F-0524-SNRT
I roto i te taonga: 559 pcs
Tikiake: LEB150F-0524-SNRT.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel