LEB100F-0524-CT
CoselCosel
LEB100F-0524-CT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEB100F-0524-CT
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 24V
Ngā Rauemi: 1.LEB100F-0524-CT.pdf2.LEB100F-0524-CT.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 692 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEB100F-0524-CT
Tau Wae LEB100F-0524-CT Kaihanga Cosel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 692 pcs Pepa Raraunga 1.LEB100F-0524-CT.pdf2.LEB100F-0524-CT.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
Raupapa LEB Tae Mahi -10°C ~ 70°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 7A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A, 7A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEB100F-0512-Z21
LEB100F-0512-Z21
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 12V
I roto i te taonga: 604 pcs
Tikiake: LEB100F-0512-Z21.pdf
RFQ
LEB100F-0524-GT
LEB100F-0524-GT
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V
I roto i te taonga: 629 pcs
Tikiake: LEB100F-0524-GT.pdf
RFQ
LEB100F-0524
LEB100F-0524
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V 100W
I roto i te taonga: 825 pcs
Tikiake: LEB100F-0524.pdf
LEB100F-0512-T
LEB100F-0512-T
I roto i te taonga: 618 pcs
Tikiake: LEB100F-0512-T.pdf
LEB100F-0524-C
LEB100F-0524-C