LEA75F-9-SNG
CoselCosel
LEA75F-9-SNG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA75F-9-SNG
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA75F-9-SNG.pdf2.LEA75F-9-SNG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 780 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 780 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA75F-9-SNG
Tau Wae LEA75F-9-SNG Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 780 pcs Pepa Raraunga 1.LEA75F-9-SNG.pdf2.LEA75F-9-SNG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 9V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 75W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga PFC, Universal Input He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.5A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEA75F-9-SNJ2
LEA75F-9-SNJ2
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (OPEN FRAME)
I roto i te taonga: 907 pcs
Tikiake: LEA75F-9-SNJ2.pdf
RFQ
LEA75F-5-YJ2
LEA75F-5-YJ2
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 889 pcs
Tikiake: LEA75F-5-YJ2.pdf
RFQ
LEA75F-9-SN
LEA75F-9-SN
I roto i te taonga: 822 pcs
Tikiake: LEA75F-9-SN.pdf
LEA75F-9-Y
LEA75F-9-Y
I roto i te taonga: 1003 pcs
Tikiake: LEA75F-9-Y.pdf
LEAD KIT #NL
LEAD KIT #NL
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: MODULE LEAD KIT - 1 SET (CD62-ND
I roto i te taonga: 12850 pcs
Tikiake: LEAD KIT #NL.pdf
LEA75F-9-R
LEA75F-9-R
I roto i te taonga: 966 pcs
Tikiake: LEA75F-9-R.pdf
LEAD KIT #MR
LEAD KIT #MR
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: MODULE LEAD KIT (CD42-CD47)- 1 R
Tikiake: LEAD KIT #MR.pdf
LEAD KIT #MQ
LEAD KIT #MQ
Whakaahuatanga: MODULE LEAD KIT (CD43) - 2 RED &
Tikiake: LEAD KIT #MQ.pdf
LEA75F-9-RY
LEA75F-9-RY
I roto i te taonga: 957 pcs
Tikiake: LEA75F-9-RY.pdf
LEA75F-9
LEA75F-9
I roto i te taonga: 883 pcs
Tikiake: LEA75F-9.pdf
LEAD KIT #NM
LEAD KIT #NM
Whakaahuatanga: MODULE LEAD KIT - 1 SET (CD67-ND
Tikiake: LEAD KIT #NM.pdf
LEA75F-5-Y
LEA75F-5-Y
Tikiake: LEA75F-5-Y.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel