LEA75F-3R3-Y
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA75F-3R3-Y
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA75F-3R3-Y.pdf2.LEA75F-3R3-Y.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 978 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA75F-3R3-Y
Tau Wae LEA75F-3R3-Y Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 978 pcs Pepa Raraunga 1.LEA75F-3R3-Y.pdf2.LEA75F-3R3-Y.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 75W
Ētahi Ingoa 1776-3150
LEA75F-3R3-Y-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
He pai 71% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A Whakaaetanga CE, cURus, TUV