LEA75F-24-S
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA75F-24-S
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA75F-24-S.pdf2.LEA75F-24-S.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 978 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA75F-24-S
Tau Wae LEA75F-24-S Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 978 pcs Pepa Raraunga 1.LEA75F-24-S.pdf2.LEA75F-24-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 75W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga PFC, Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.2A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEA75F-24-R
LEA75F-24-R
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (OPEN FRAME)
I roto i te taonga: 1056 pcs
Tikiake: LEA75F-24-R.pdf
RFQ
LEA75F-24-SN
LEA75F-24-SN
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
I roto i te taonga: 1001 pcs
Tikiake: LEA75F-24-SN.pdf
RFQ
LEA75F-24-SNY
LEA75F-24-SNY
Tikiake: LEA75F-24-SNY.pdf
LEA75F-24-SNH
LEA75F-24-SNH
I roto i te taonga: 873 pcs
Tikiake: LEA75F-24-SNH.pdf
LEA75F-24-HR
LEA75F-24-HR
I roto i te taonga: 854 pcs
Tikiake: LEA75F-24-HR.pdf
LEA75F-24-H
LEA75F-24-H
Tikiake: LEA75F-24-H.pdf
LEA75F-24-SNYJ2
LEA75F-24-SNYJ2
I roto i te taonga: 859 pcs
Tikiake: LEA75F-24-SNYJ2.pdf
LEA75F-24-HY
LEA75F-24-HY
I roto i te taonga: 888 pcs
Tikiake: LEA75F-24-HY.pdf
LEA75F-24-SNG
LEA75F-24-SNG
I roto i te taonga: 805 pcs
Tikiake: LEA75F-24-SNG.pdf
LEA75F-24-M
LEA75F-24-M
I roto i te taonga: 874 pcs
Tikiake: LEA75F-24-M.pdf
LEA75F-24-RY
LEA75F-24-RY
I roto i te taonga: 913 pcs
Tikiake: LEA75F-24-RY.pdf
LEA75F-24-SNHY
LEA75F-24-SNHY
I roto i te taonga: 920 pcs
Tikiake: LEA75F-24-SNHY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel