LEA75F-15-SN
CoselCosel
LEA75F-15-SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA75F-15-SN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA75F-15-SN.pdf2.LEA75F-15-SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA75F-15-SN
Tau Wae LEA75F-15-SN Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 1022 pcs Pepa Raraunga 1.LEA75F-15-SN.pdf2.LEA75F-15-SN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 75W
Ētahi Ingoa 1776-3147
LEA75F-15-SN-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV