LEA50F-24-SN
CoselCosel
LEA50F-24-SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA50F-24-SN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
Ngā Rauemi: 1.LEA50F-24-SN.pdf2.LEA50F-24-SN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA50F-24-SN
Tau Wae LEA50F-24-SN Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 1255 pcs Pepa Raraunga 1.LEA50F-24-SN.pdf2.LEA50F-24-SN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 50W
Ētahi Ingoa 1776-1271 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.1A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEA50F-24-Y
LEA50F-24-Y
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (OPEN FRAME)
I roto i te taonga: 1473 pcs
Tikiake: LEA50F-24-Y.pdf
RFQ
LEA50F-24-SH
LEA50F-24-SH
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 1077 pcs
Tikiake: LEA50F-24-SH.pdf
RFQ
LEA50F-24-SNG
LEA50F-24-SNG
Tikiake: LEA50F-24-SNG.pdf
LEA50F-24-SNY
LEA50F-24-SNY
Tikiake: LEA50F-24-SNY.pdf
LEA50F-24-R
LEA50F-24-R
Tikiake: LEA50F-24-R.pdf
LEA50F-24-HY
LEA50F-24-HY
Tikiake: LEA50F-24-HY.pdf
LEA50F-24-SNR
LEA50F-24-SNR
Tikiake: LEA50F-24-SNR.pdf
LEA50F-24-SNH
LEA50F-24-SNH
Tikiake: LEA50F-24-SNH.pdf
LEA50F-24-GY
LEA50F-24-GY
Tikiake: LEA50F-24-GY.pdf
LEA50F-24-SNRY
LEA50F-24-SNRY
Tikiake: LEA50F-24-SNRY.pdf
LEA50F-24-S
LEA50F-24-S
Tikiake: LEA50F-24-S.pdf
LEA50F-24-H
LEA50F-24-H
Tikiake: LEA50F-24-H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel