LEA50F-24-CY
CoselCosel
LEA50F-24-CY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA50F-24-CY
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA50F-24-CY.pdf2.LEA50F-24-CY.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 986 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA50F-24-CY
Tau Wae LEA50F-24-CY Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 986 pcs Pepa Raraunga 1.LEA50F-24-CY.pdf2.LEA50F-24-CY.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame, Conformal Coated Rahi / Rahi 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 50W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.1A