LEA150F-24-Y
Hua Hua
Tau Wae: LEA150F-24-Y
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA150F-24-Y.pdf2.LEA150F-24-Y.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 775 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA150F-24-Y
Tau Wae LEA150F-24-Y Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 775 pcs Pepa Raraunga 1.LEA150F-24-Y.pdf2.LEA150F-24-Y.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 1776-2336
LEA150F-24-Y-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV