LEA150F-24-S
CoselCosel
Cosel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA150F-24-S
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA150F-24-S.pdf2.LEA150F-24-S.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 656 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 656 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA150F-24-S
Tau Wae LEA150F-24-S Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 656 pcs Pepa Raraunga 1.LEA150F-24-S.pdf2.LEA150F-24-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LEA150F-24-Q
LEA150F-24-Q
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: AC/DC PS (OPEN FRAME)
I roto i te taonga: 560 pcs
Tikiake: LEA150F-24-Q.pdf
RFQ
LEA150F-24-R
LEA150F-24-R
Kaihanga: Cosel
I roto i te taonga: 631 pcs
Tikiake: LEA150F-24-R.pdf
RFQ
LEA150F-24-SNH
LEA150F-24-SNH
I roto i te taonga: 476 pcs
Tikiake: LEA150F-24-SNH.pdf
LEA150F-24-SNCH
LEA150F-24-SNCH
I roto i te taonga: 508 pcs
Tikiake: LEA150F-24-SNCH.pdf
LEA150F-24-HR
LEA150F-24-HR
I roto i te taonga: 620 pcs
Tikiake: LEA150F-24-HR.pdf
LEA150F-24-RY
LEA150F-24-RY
I roto i te taonga: 508 pcs
Tikiake: LEA150F-24-RY.pdf
LEA150F-24-SH
LEA150F-24-SH
I roto i te taonga: 523 pcs
Tikiake: LEA150F-24-SH.pdf
LEA150F-24-SN
LEA150F-24-SN
Whakaahuatanga: SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
I roto i te taonga: 559 pcs
Tikiake: LEA150F-24-SN.pdf
LEA150F-24-SNG
LEA150F-24-SNG
I roto i te taonga: 612 pcs
Tikiake: LEA150F-24-SNG.pdf
LEA150F-24-HY
LEA150F-24-HY
I roto i te taonga: 608 pcs
Tikiake: LEA150F-24-HY.pdf
LEA150F-24-H
LEA150F-24-H
I roto i te taonga: 567 pcs
Tikiake: LEA150F-24-H.pdf
LEA150F-24-SNCY
LEA150F-24-SNCY
I roto i te taonga: 497 pcs
Tikiake: LEA150F-24-SNCY.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel