LEA100F-5-S
CoselCosel
LEA100F-5-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA100F-5-S
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua AC/DC PS (OPEN FRAME)
Ngā Rauemi: 1.LEA100F-5-S.pdf2.LEA100F-5-S.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 751 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA100F-5-S
Tau Wae LEA100F-5-S Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 751 pcs Pepa Raraunga 1.LEA100F-5-S.pdf2.LEA100F-5-S.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 100W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 78%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A