LEA100F-48-SN
CoselCosel
LEA100F-48-SN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEA100F-48-SN
Kaihanga / Waitohu: Cosel
Whakaahuatanga hua SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
Ngā Rauemi: 1.LEA100F-48-SN.pdf2.LEA100F-48-SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 762 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 762 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEA100F-48-SN
Tau Wae LEA100F-48-SN Kaihanga Cosel
He Rahinga Kei te wātea 762 pcs Pepa Raraunga 1.LEA100F-48-SN.pdf2.LEA100F-48-SN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.74" L x 2.44" W x 1.26" H (222.0mm x 62.0mm x 32.0mm)
Raupapa LEA Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 1776-1261 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.2A Whakaaetanga CE, cURus, TUV